Hoşgeldin, Giriş Yap - Üye Ol

Türkiye

Operatörünü Arıyor

DÜNYA FİNALİ SONUÇLANDI

OPERATORS CLUB NEDİR?

Operatörler Kulübü Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki profesyonel operatörler için Volvo İş Makinaları tarafından kurulan sosyal bir ağdır. Kulüp ilk kez Alman bayiliğinde ortaya çıkan bir fikirle, 1998 yılının Eylül ayında kuruldu.

Şu an 14 ülkede, 12 binden fazla üyesi bulunan kulüp, yeni üyelerini Türkiye’de arıyor. Operatörler Kulübü her yıl sadece profesyonellerin katıldığı ve daha önce hiçbir yerde göremediğimiz yarışmalar düzenliyor. Bu sayede operatörlerin becerilerini gösterebilme, ustalıklarını sergileme ve ülkelerinde tanınmış birer operatör olmalarına imkân sağlıyor.

Operators Club 2017 Finali

Ascendum Türkiye son üç yıldır Türkiye’nin en iyi operatörlerini seçerek katılmakta olduğu Volvo CE Operators Club etkinliğinde bu senede ülkemizi temsil etti. Etkinlik Avrupa’dan işinde en iyi 29 operatörün katılımı ile İspanya’nın Alicante kentinde Volvo Ocean Race yarışlarının başlangıcı ile aynı anda düzenlendi. Son derece çekişmeli ve eğlenceli geçen toplam dört oyunun sonunda Avusturya birinci, Almanya ikinci ve İsviçre üçüncü oldu. Volvo CE Operators Club 2018 yılında Almanya’nın Konz şehrinde Volvo CE fabrikasının ev sahipliğinde yapılacak.