Hoşgeldin, Giriş Yap - Üye Ol

Türkiye

Operatörünü Arıyor

DÜNYA FİNALİ SONUÇLANDI

OPERATORS CLUB NEDİR?

Operatörler Kulübü Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki profesyonel operatörler için Volvo İş Makinaları tarafından kurulan sosyal bir ağdır. Kulüp ilk kez Alman bayiliğinde ortaya çıkan bir fikirle, 1998 yılının Eylül ayında kuruldu.

Şu an 14 ülkede, 12 binden fazla üyesi bulunan kulüp, yeni üyelerini Türkiye’de arıyor. Operatörler Kulübü her yıl sadece profesyonellerin katıldığı ve daha önce hiçbir yerde göremediğimiz yarışmalar düzenliyor. Bu sayede operatörlerin becerilerini gösterebilme, ustalıklarını sergileme ve ülkelerinde tanınmış birer operatör olmalarına imkân sağlıyor.

Bu yıl 16’ncısı düzenlenecek olan yarışmalar sonucunda, yine 15 ülkenin yarışmayı kazanan finalistleri Fransa’da yapılacak olan Operatörler Kulübü büyük finalinde ülkelerini temsil etme şansı elde edecek.

Türkiye’de 2. Kez Düzenlenecek
2015 yılında Türkiye’de ilk kez düzenlenen Operators Club, operatörlerin büyük ilgisine sahne oldu. Katılımcıların doyasıya yarıştığı ve eğlenceli anların yaşandığı yarışmanın ikincisi, 2016 yılında yeniden şampiyonunu arıyor. Fransa’daki büyük final sizleri bekliyor!

2016 Türkiye Finalistleri

Operators Club Türkiye finali sonuçlandı!
Türkiye elemelerinin ardından finale katılmaya hak kazanan 5 operatörümüz kıyasıya yarıştı. Final oyununda en iyi dereceyi yapan İbrahim Uzun ve en iyi ikinci dereceyi yakalayan Burak Annaç, Fransa’da yapılacak Dünya finalinde Türkiye’yi temsil edecek.
Operatörlerimizi tebrik eder, Fransa’daki büyük finalde başarılar dileriz.

İbrahim UZUN – İSTANBUL AVRUPA

Burak ANNAÇ – İSTANBUL ANADOLUOperators Club 2016 Türkiye